14 Aralık 2019, Cumartesi - 21:19

Gönderen Konu: Üye Kayıt Sistemi  (Okunma sayısı 2149 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Magneto

Üye Kayıt Sistemi
« : 05 Haziran 2017, Pazartesi - 10:20 »
Foruma üye alımları referans üyelik sistemi ile yapılmaktadır. Foruma kayıt olurken forum içerisindeki üyelerimizin referansı gerekmektedir.

Kayıt aşamasında referans üye bölümünü doldurmayı lütfen unutmayınız..
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, Pazartesi - 11:01 Gönderen: Magneto »

Çevrimdışı tnr

Ynt: Üye Kayıt Sistemi
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2018, Pazartesi - 18:24 »
Sayin Admin bunun icin biraz erken degil mi? Tabiki Karar Sizin . Ama
Referans kodu genelde Büyük Üye kitlesi bulunan Forumlarda yada günde en az 10 - 20 kisi online olan ufak bi üye kitlesi olduktan sonra yapiliyor.
Mishal ben Kayit olurken baya sorun yasadim. Özellikle Aktivasyon kodu bir türlü gelmiyor kayit olduktan sonra,hic bir zaman gelmedi.
Belki hata vardir Mail- (Kayit) Sisteminde ondan yaziyorum. Baska Kayit olmak isteyen kisilerde'de olmustur belki. Bilginize...

Beğenenler: Caner Çetin

YörükEfe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2018, Pazartesi - 18:51 »
Referans kodu genelde Büyük Üye kitlesi bulunan Forumlarda yada günde en az 10 - 20 kisi online olan ufak bi üye kitlesi olduktan sonra yapiliyor.
Mishal ben Kayit olurken baya sorun yasadim. Özellikle Aktivasyon kodu bir türlü gelmiyor kayit olduktan sonra,hic bir zaman gelmedi.
Belki hata vardir Mail- (Kayit) Sisteminde ondan yaziyorum. Baska Kayit olmak isteyen kisilerde'de olmustur belki. Bilginize...

Öncelikle hoşgeldiniz.Aktivasyon kodu,üyelik kabul aşamasında,üyeliği kabul ve et e-posta gönder,üyeliği kabul et ve aktivasyon iste seçenekleri bulunmaktadır.Siz üyelik talep ettiğinizde bizler burada genelde onaylıyoruz.Aktivasyon istediklerimiz bot hesap olduğundan şüphe ettiklerimiz oluyor genelde.Geçmişteki yaşadığımız sıkıntılardan sonra bu şekilde üyelik kabulü gerçekleşiyor.

Sizlere başarılı paylaşımlar ve iyi forumlar dilerim.

Beğenenler: tnr

Çevrimdışı Caner Çetin

• Varlığımız Türk varlığına armağandır.
  • Buyruk
  • *
  • Beğeni Sayısı: 604
  • ''Sizlerin birisi, onların yirmisine denktir.''
  • Referans Olunan Üye(ler): 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2018, Pazartesi - 19:30 »

Sayın tnr, öncelikle hoş geldiniz. Memnun olduk.

Değindiğiniz konu önemli, zirâ, @YörükEfe üstâdım dâhil olasın, benzerlik gösteren bir sorunu ben de yaşadım. Şöyle ki geçen birkaç kez nedense imimi üç ya da artık kez yanlış girdim. Bana ağ yazılısı ile yeni bir imin gönderileceği duyurusu geldi forum tertibâtından. Ancak hiçbir biçimde ağ kutuma bu gelmedi. Dolayısıyla sayın üyemiz böyles bir tertibât sıkıntısını imliyor olabilir ki, bilir kişimize bunu baktırmamızda büyük yarar olacaktır sanıyorum.

@tnr

İyi forumlar dilerim efendim.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2018, Pazartesi - 19:33 Gönderen: Caner Çetin »
İnanmaktan korkma. Çünkü inanmaktır yaşamı gerçek anlamda var eden, öz veren. İnanmaktır, değiştiren ve olduran. İnanırsan, ama gerçek inanırsan, en zor anlarında inancın senin yanında olacaktır. İnanmak, inanmaktan da ötedir çünkü.

https://www.facebook.com/binyiltumengun

Çevrimdışı Caner Çetin

• Varlığımız Türk varlığına armağandır.
  • Buyruk
  • *
  • Beğeni Sayısı: 604
  • ''Sizlerin birisi, onların yirmisine denktir.''
  • Referans Olunan Üye(ler): 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2018, Pazartesi - 20:14 »
@tnr

Durumu bilir kişimize bildirdik.
İnanmaktan korkma. Çünkü inanmaktır yaşamı gerçek anlamda var eden, öz veren. İnanmaktır, değiştiren ve olduran. İnanırsan, ama gerçek inanırsan, en zor anlarında inancın senin yanında olacaktır. İnanmak, inanmaktan da ötedir çünkü.

https://www.facebook.com/binyiltumengun

Beğenenler: tnr