06 Nisan 2020, Pazartesi - 04:03

Gönderen Konu: SSTEK (Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş)  (Okunma sayısı 1361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YörükEfe

 • Ziyaretçi
SSTEK (Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş)
« : 17 Temmuz 2018, Salı - 04:41 »
SSTEK
SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİLERİ AŞ

"Ülke savunması için kritik ve gerekli yüksek teknolojik sistemlerin geliştirilmesine ve üretilmesine katkı sağlamak ve savunma alanında faaliyet gösteren farklı yeteneklere haiz KOBİ ve kişilere destek sağlayabilmek için SSM tarafından kurulmuştur."

VİZYON
"Yurt savunması için ihtiyaç duyulan yüksek teknoloji ürün geliştirme ve üretme kapasitesi gelişiminin sürdürülebilirliğini sağlamak ve ulusal ekonominin ve endüstrinin tüm katmalarına yaygınlaştırmak."

MİSYON
"Yeni kurulacak şirketler veya mevcut şirketlere ortak olmak sureti ile, ülke savunması için gerekli yüksek teknoloji sistemlerinin geliştirilmesi ve üretilmesine katkıda bulunmak."

http://www.sstek.com.tr/
 
Beğenenler: Caner Çetin

YörükEfe

 • Ziyaretçi
 
Beğenenler: Caner Çetin

YörükEfe

 • Ziyaretçi
Ynt: SSTEK (Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş)
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2018, Salı - 05:05 »
Hakkımızda
Şirketimiz Savunma Sanayi Başkanlığı tarafından; savunma, havacılık uzay ve anayurt güvenliği alanlarına yönelik olarak faaliyet göstermesi amacı ile kurulmuştur.Bu maksada hizmet edebilmek için mevcut kamu ve özel sektör firmaları ile koordineli çalışarak, ülkemizin savunma sanayiinin teknoloji, ürün, hizmet, kabiliyet ve kapasitesini geliştirilmesine yönelik faaliyetlerde bulunmayı hedeflemektedir.

Son yıllarda hem özel sektör hem de vakıf ve kamu şirketleri marifeti ile hızla büyümekte olan savunma sanayimzin ihtiyaçlarını karşılamak ve dışa bağımlılığın azaltılması yönünde orta ve küçük ölçekli dinamik ve girişimci şirketlere olan inancımız, bu şirketlerin mevcut teknoloji ve sektördeki gelişmeleri çok yakından takip edebilme yetenek ve kabiliyetleri, bilgi ve tecrübelerini hızla değişen ihtiyaç ve gereksinimlere uydurabilme özellikleri, Şirketimizin orta ve küçük ölçekli müesseselere olan ilgisinin motivasyon kaynağı olmuştur.

Şirketimizin faaliyetleri iki ana doğrultuda hizmet verecek şekilde tanımlanmıştır:

Kamunun yönlendiriciliği ve özel sektörün katılımı ile belirlenmiş stratejik alanlara yönelik şirketleşme faaliyetlerini başlatmak.

Savunma sanayimizin ihtiyaç duyduğu teknoloji, ürün ve hizmet üreten orta ve küçük ölçekli işletmelere ortak olmak veya bu tür işletmeler ile birlikte yeni şirketler kurarak, küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemek.

ORTAKLIK YAPISI
SSTEK AŞ, Savunma Sanayi Başkanlığı'nın %100' lük sermaye payı ile kurulmuştur.

http://www.sstek.com.tr/index.php?u=hakkimizda
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2018, Salı - 05:16 Gönderen: YörükEfe »
 

YörükEfe

 • Ziyaretçi
Ynt: SSTEK (Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş)
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2018, Salı - 05:12 »
İŞTİRAKLER VE BAĞLI ORTAKLIKLARhttp://www.sstek.com.tr/index.php?u=#istirakler
 
Beğenenler: Caner Çetin

Çevrimdışı Caner Çetin

 • Varlığımız Türk varlığına armağandır.
 • Buyruk
 • *
 • İleti: 3317
 • Beğeni Sayısı: 606
 • Cinsiyet: Bay
 • ''Sizlerin birisi, onların yirmisine denktir.''
 • Referans Olunan Üye(ler): 5
  • Profili Görüntüle
Ynt: SSTEK (Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş)
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2018, Perşembe - 20:16 »
Ülkemize kutlu buyanlı olsun. Ben de video çalışmasına dün baktım. Çok güçlü bir yapı görüntüsü aldım. İnşallah çokça büyür, büyük işlere imza atar. Yol uğur olsun.
İnanmaktan korkma. Çünkü inanmaktır yaşamı gerçek anlamda var eden, öz veren. İnanmaktır, değiştiren ve olduran. İnanırsan, ama gerçek inanırsan, en zor anlarında inancın senin yanında olacaktır. İnanmak, inanmaktan da ötedir çünkü.

https://www.facebook.com/binyiltumengun