21 Kasım 2019, Perşembe - 13:36

Gönderen Konu: adres algılanamadı ne demek?  (Okunma sayısı 1038 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vural

adres algılanamadı ne demek?
« : 18 Nisan 2018, Çarşamba - 02:43 »
Advertisement
 profil resmimden de anlaşılacağı gibi bir bıçak merakım var. sürekli takip ettiğim bladeforums a resimleri görmek için üye olmak istediğimde spam olarak algılanıp engellendim. aynı şey knifedoggs ta oldu engellenmedim ama üye olamıyorum ,hata veriyor . bilgisayarıma format attım . hiçbirşey değişmedi .
  bugün bu siteye girmek istediğimde hata verdi adres algılanamadı gibi bir şey çıktı anca 3. denemede girdim. bunun sebebi ne olabilir?

Çevrimdışı Millikuvvetler

Ynt: adres algılanamadı ne demek?
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2018, Çarşamba - 13:55 »
Windows'a format attığınız halde sorun devam ediyorsa modemenizde sorun olabilir. Bazı modemlerde yazılımsal güvenlik açıkları olduğunda dışarıdan DNS'lere müdahale edilebiliyor. Bu gibi durumlarda sitelere girememe, durup duruken tarayıcıda alakasız reklamlar çıkma, spam yapıldığı için sitelerden otomatik banlanma gibi sorunlara neden olabilir.

Modeminizin programını güncellemenizi öneririm. Yada temin edebiliyorsanız farklı bir modemle bağlanıp aynı sorunları yaşayıp yaşamadığınıza bakabilirsiniz.

Çevrimdışı vural

« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2018, Çarşamba - 20:39 »
 çok teşekkür ederim

Çevrimdışı frmacar

« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2018, Salı - 15:15 »
Bu tarz problemler genellikle ağ ile alakalı olabiliyor. İlk yapabileceğiniz en temel şey modemi sıfırlayarak temiz bir kurulumunu yapmak. Hala düzelmiyorsa bilgisayarınızda eksik driverlar olabilir belki. Onları kurmayı deneyebilirsiniz.