30 Mart 2020, Pazartesi - 18:19

Gönderen Konu: TRT WORLD (Türkiye'nin Uluslararası Sesi)  (Okunma sayısı 2703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Paranormal

TRT WORLD (Türkiye'nin Uluslararası Sesi)
« : 24 Ocak 2018, Çarşamba - 18:00 »
PKK/KCK/DHKP-C/PYD-YPG teröristleri ve diğer Türk-İslam düşmanları, mazlumların sesi olan TRT WORLD videolarını dislike etmek için bütün gün çalışıyor.

Siyonistlerin dünya medyasını ele geçirdiği şu ortamda gerçekleri gösteren milletimize ait bir uluslararası kanalımız var, bu kanalı destekleyip büyütmek hepimizin görevidir. Siyonistlerin medyayı kullanarak ülkemize milletimize her gün attığı yalan iftira içerikli haberlere karşı TRT WORLD kanalına abone olup videoları beğenmeliyiz.

Yahu TRT WORLD kanalımız çoktan bir milyon aboneye ulaşmalıydı, nerede bizim şu gençliğimiz ? Ülkemize gençliğimize gram faydası olmayan kanalları milyonlarca abone sayısına ulaştıran GENÇLERİMİZ NEREDESİNİZ ????? Milliyetçilik profiline bayrak resmi koymakla bitmiyor, milliyetçilik vatanına atılan iftira ve yalanlara karşı çaba göstermek cevap vermektir.


TRT WORLD kanalımızın bu videosu PKK'lı teröristlerin ve türevlerinin çok zoruna gitmiş anlaşılan dislike yağmuruna tutmuşlar. Türkiye düşmanları bizim videolarımızı dislike etmek için canla başla çalışıyor..

PKK'nın bir terörist örgüt olduğunu, katlettiği sivilleri, şehir merkezlerindeki bombalı saldırılarını anlatan TRT WORLD videosu. Videoyu acil beğenelim, siyonist kuklası batının yaptığı yalan haberlere karşı TRT WORLD kanalımızın bu haberlerini izleyip beğenelimki yabancılarda görsün gerçekleri;Sahadaki askerlerimize bizde böyle yardımcı olabiliriz, internet yoluyla gerçekleri tüm dünyaya göstererek, insanlarımızı TRT WORLD youtube kanalına abone yapmaya devam ediyoruz, videoları beğenmeye devam 


Arkadaşlar bu TRT WORLD videoları çok önemli, Türkiye'nin Afrin'de neden YPG teröristleriyle savaştığını açıklıyor, ayrıca Amerika'nın YPG/PKK/SDF ilişkisini, kelime oyunlarıyla farklı göstermeye çalıştığı bu terörist örgütlerin aslında aynı olduğunu, bizzat Amerikalı politikacıların ve ordu mensuplarının ağzından doğruluyor ve tüm dünyaya ifşa ediyor.Vergilerim helali hoş olsun. Dünya mazlumlarının sesi milletime ait bir kanalın olması sevindirici. Katkım varsa ne mutlu. Siyonist sistemin kölesi olmuş batının tüm düzenbazlıklarını açıkladığı için TRT WORLD kanalına Müslüman Türk milleti olarak ayrıca teşekkür ediyorum.

TRT WORLD videolarının altına profillerinde PKK/KCK/DHKP-C/PYD-YPG resimleri ve örgüt içerikleri olan ne kadar Türkiye ve İslam düşmanı terörist gurup varsa yalan iftira içerikli yorumlar atıp videoları dislike ediyor. Onların kullandığı dile bakıyorumda ülkemdeki bir takım ne idiği belirsizlerin diliyle aynı.


Arkadaşlar bu videoyu acil beğenin, Zeytin Dalı operasyonunu iftira ve yalanlarla itibarsızlaştırmaya çalışan PKK/KCK/DHKP-C/PYD-YPG teröristlerinin yalan haberlerini TRT WORLD ifşa ediyor;

Mehmetçiğimiz sahada savaşırken bizlerde bu yalan ve iftiralara karşı internette cevap vererek savaşmalıyız;TRT World kanalımızın Siyonistlerin ne haltlar yediğini açıkladığı videosu;
Bu videoda çok önemli, teröristlerin saldırıları yüzünden yurtlarından çıkmak zorunda kalan Cerablus halkının Türkiye'nin Fırat Kalkanı operasyonundan sonra yurtlarına geri döndüğünü, güvenle tekrardan hayatlarını orada sürdürdüklerini ve hayatın normale döndüğünü, yerel halkın ihtiyaçlarının karşılanması için Türkiye'nin bölgede yaptığı insani yatırımları anlatıyor. TRT WORLD youtube videolarını beğenip kanala abone olmayı unutmayın


« Son Düzenleme: 03 Ekim 2018, Çarşamba - 03:02 Gönderen: Caner Çetin »
 
Beğenenler: Bismarck

Çevrimdışı Bismarck

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2018, Çarşamba - 22:24 »
Bu konuda Türkiye'nin uzun zamandır bir açağı vardı. Hemen hemen her ülkenin kendine ait ve dünya çapınca yayın yapan kanalları var. Rusya'nın RT'si veya Amerika'nın CNN'i gibi. Ülkemizinde TRT World ile bu açıği kapattı.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, Perşembe - 00:26 Gönderen: Bismarck »
Savaşlar silahlarla yapılır ama insanlarla kazanılır. Zaferi getiren şey, emirlere itaat edenlerin ve onlara komuta edenlerin ruhlarıdır.
-General George Smith Patton
 
Beğenenler: Paranormal

Çevrimdışı Paranormal

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2018, Çarşamba - 22:02 »
TRT World kanalından yine çok önemli bir video. YPG'nin çocuk askerleri videosu. Videoyu beğenelim arkadaşlar, foyalarını tüm dünya görsün. Yarın öbür gün bu teröristler bu çocukları propaganda amaçlı kullanacaktır, bakın çocuklar öldürülüyor diye propaganda yapacak teröristler.

 
Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

Çevrimdışı Paranormal

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2018, Perşembe - 19:57 »
TRT World kanalından Zeytin Dalı operasyonu sırasında teröristlerin yaptığı yalan iftira haberleri ifşa eden önemli bir video daha. Beğenelim gerçekleri dünya görsün.


« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2018, Pazar - 20:30 Gönderen: Paranormal »
 
Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

Çevrimdışı Paranormal

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2018, Cumartesi - 02:06 »
Beyler bu videoda çok önemli, YPG teröristlerini cici çocuklar gibi pazarlayan batı medyasının yalanlarını ifşa eden videolardan biri daha.

YPG teröristlerinin insan hakları ihlalleri videosu, evlerinden zorla aldıkları çocukları asker yaptıklarını, direnenlere işkence yaptıklarını gösteriyor. Gerçekleri tüm dünyaya gösterelim.

Birde söylemeden geçemiyeceğim, TRT World videolarının altında bir sürü YPG/PKK teröristleri ve Türk-İslam düşmanları yorum atıp videoları diskle etme misyonu edinmişler. Bizim şaka videolarından başını kaldıramayan milletimiz şu videoları like yağmuruna tutup yorumlasada sahada savaşan askerimize kendi çapımızda yardım etmiş olsak.
Bu iki videoda önemli arkadaşlar, terörist destekçileri yorumlarıyla işgal etmiş videoyu, gerçekleri tüm dünyanın görmesi zorlarına gidiyor anlaşılan, videoları beğenip kanala abone olalım, teröristlerin attığı yorumlarıda dislike edelim.


« Son Düzenleme: 03 Şubat 2018, Cumartesi - 13:42 Gönderen: Paranormal »
 
Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

Çevrimdışı Paranormal

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2018, Cuma - 22:39 »
Tebrikler arkadaşlar,

TRT World kanalımızın bu videosu Facebook'da 3.5 milyon kez izlendi, Youtube'da ise 1 milyon izlenme rakamına ulaştı.

Dünya uluslarına gerçekleri gösterdikçe Türkiye olarak bizim elimiz dahada güçleniyor.

Türkiye'nin Afrin'de neden YPG teröristleriyle savaştığını açıklıyor, ayrıca ABD'nin YPG/PKK/SDF ilişkisini, kelime oyunlarıyla farklı göstermeye çalıştığı bu terörist örgütlerin aslında aynı olduğunu, bizzat Amerikalı politikacıların ve ordu mensuplarının ağzından doğruluyor ve tüm dünyaya ifşa ediyor. 

Çevrimdışı Paranormal

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2018, Pazartesi - 18:35 »
Sürekli Türkiye'ye iftira atanlara karşı cevap niteliği taşıyan önemli bir video. Beğenelim.

Türkiye'nin Daeş terör örgütüne karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor, Daeş örgütünün Türkiye'ye verdiği zararları açıklıyor.


 

Çevrimdışı Paranormal

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2018, Perşembe - 02:11 »
TRT World kanalından yine çok önemli bir video.

Terör örgütü PKK'nın Avrupa'daki varlığını, Avrupa'dan aldığı desteği ve oradaki yaptığı tüm kirli işleri açıklıyor.

Video çok önemli beğenelim arkadaşlar.


Bu videoları teröristler organize bir şekilde dislike ediyor.  Türkiye'ye iftira ve hakaret içeren yorumlar yazıyorlar.

Bu yüzden videoların altında Türkiye'yi destekleyen yorumları beğenelim, ve bu tarz videolardan haberdar olmak için, ortamı teröristlere bırakmamak için TRT World kanalına abone olalım.
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, Perşembe - 02:20 Gönderen: Paranormal »
 
Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

Çevrimdışı Paranormal

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin uluslararası sesi)
« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2018, Cumartesi - 13:25 »
Terör örgütü PKK'nın Avrupa'daki suç ağları gizli tanıklar eşliğinde deşifre ediliyor,

 
Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

Çevrimdışı frmacar

Ynt: TRT WORLD (Türkiye'nin Uluslararası Sesi)
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2018, Cuma - 15:42 »
bu kanalı nerden izleyebilirim.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2018, Çarşamba - 03:02 Gönderen: Caner Çetin »