12 Kasım 2019, Salı - 23:52

Gönderen Konu: TANIŞMA  (Okunma sayısı 13035 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Iceman07

Ynt: TANIŞMA
« Yanıtla #40 : 24 Haziran 2017, Cumartesi - 20:57 »
Advertisement
Herkese selamlar. Yeniden sizleri görmek çok güzel. Herkese iyi forumlar.

Çevrimdışı TURAN

« Yanıtla #41 : 26 Haziran 2017, Pazartesi - 21:43 »
Bir süre yutdışı git-gel yapacağım arkadaşlar.Sonrasında sık sık bir araya geliriz.yeni bilgiler paylaşırız.Herkese yeniden sevgi ve selamlar...

Çevrimdışı Wolfman87

« Yanıtla #42 : 29 Haziran 2017, Perşembe - 17:23 »
Tüm dostlarıma yeniden selamlar  ;)

Tekrardan bir aradayız arkadaşlar bazen yenilenmek iyidir.

Nasıl derler bilirsiniz ' Biz bir ölürüz bin diriliriz '
Tanrı dağından inme vaktidir beyler, insanlık bizden hizmet bekler ...

Beğenenler: Magneto, oğuz18

Çevrimdışı oğuz18

« Yanıtla #43 : 29 Haziran 2017, Perşembe - 17:26 »
Hoşgeldiniz. Tanıdık isimleri yeniden görmek güzel. İyi forumlar..
"Savaşmadan düşmana baş eğdirmek becerinin doruğudur"

Beğenenler: cengaver, Wolfman87

Çevrimdışı farabi

« Yanıtla #44 : 03 Temmuz 2017, Pazartesi - 18:24 »
Sevgili dostum , sayın Magneto'nun bilgilendirmesi sonucu haberim olan DefenceTurk.net forumunun değerli katılımcılarına , sevgi ve selamlarımı arz ederim.

Forumun bahtı açık olsun , ülkemizi tehdit etmekte olan karşı enformason ve manipülasyon savaşında , bu forumun da selefi gibi kıymetli görevler icra etmesini , bununla birlikte Türk halkının savunma endüstrisi ve milli güvenlik konularında farkındalığını arttıracak kaynaklardan biri olmasını diliyorum.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, Pazartesi - 18:31 Gönderen: farabi »

Çevrimdışı Yönetici

« Yanıtla #45 : 03 Temmuz 2017, Pazartesi - 20:28 »
Sevgili dostum , sayın Magneto'nun bilgilendirmesi sonucu haberim olan DefenceTurk.net forumunun değerli katılımcılarına , sevgi ve selamlarımı arz ederim.

Forumun bahtı açık olsun , ülkemizi tehdit etmekte olan karşı enformason ve manipülasyon savaşında , bu forumun da selefi gibi kıymetli görevler icra etmesini , bununla birlikte Türk halkının savunma endüstrisi ve milli güvenlik konularında farkındalığını arttıracak kaynaklardan biri olmasını diliyorum.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. DefenceTurk.net web sayfası, forum sayfası ve sosyal medya hesaplarıyla "Ulusal Savunmanın Medyadaki Güçlü Sesi" olma sloganıyla yola çıkmış bir ekip çalışmasının ürünü olarak sizlerin de desteğiyle önemli görevler üstlenecektir.

Beğenenler: oğuz18, cengaver

Çevrimdışı oğuz18

« Yanıtla #46 : 05 Temmuz 2017, Çarşamba - 00:34 »
Farabi üstad hoşgeldiniz. Sizi tekrar gormek cok güzel.. Çok degerli bilgilerle dolu yorumlarinizi merakla bekliyoruz..
"Savaşmadan düşmana baş eğdirmek becerinin doruğudur"

Çevrimdışı :::DeSaLaToR:::

« Yanıtla #47 : 08 Temmuz 2017, Cumartesi - 01:53 »
Selamın Aleykum. Başta saygıdeğer büyüklerimiz olmak üzere tüm forum ahalisine sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Bu forumun önceki forum gibi milletimize güzel hizmetleri dokunacağına hiç kuşkum yok. Sizler sayesinde insanımız bilinçleniyor. Bundan büyük hizmet düşünemiyorum. Aynı şevk ve görev bilinciyle devam etmenizi arzu eder, forumumuzun hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Sevgili kardeşiniz Uğur.

Beğenenler: Delidumrul

Çevrimdışı cengaver

« Yanıtla #48 : 08 Temmuz 2017, Cumartesi - 09:23 »
Değerli kardeşlerim hoşgeldiniz...

Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

Çevrimdışı kaptannn

« Yanıtla #49 : 08 Temmuz 2017, Cumartesi - 16:38 »
Forumun ismine hala alışamasamda eskileri görmek güzel  hoşgeldiniz

Çevrimdışı M.B.T

« Yanıtla #50 : 16 Temmuz 2017, Pazar - 23:25 »
yeni forum hayırlı olsun.

Beğenenler: cengaver

Çevrimdışı kosavalı1989

« Yanıtla #51 : 17 Temmuz 2017, Pazartesi - 12:08 »
yeni forum hayırlı olsun.

Hoşgeldiniz sayın MBT

Beğenenler: M.B.T

Çevrimdışı M.B.T

« Yanıtla #52 : 19 Temmuz 2017, Çarşamba - 16:29 »

Çevrimdışı Hunter24

Merhaba
« Yanıtla #53 : 25 Ağustos 2017, Cuma - 01:32 »
Merhaba, benim adım Mootaz Khelifi ve ben eski Tunus Conscript Askeriyim.
Ve bu Foruma katılmaktan onur duyuyorum

Hello, my Name is Mootaz Khelifi, and I'm Former Tunisian Conscript Soldier.
And I'm honored to join this Forum

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2017, Cumartesi - 12:37 Gönderen: Admin »
أقسم بالله العظيم أن أتفانى في خدمة الوطن و الدفاع عن حوزته و عن حريته و حماية مؤسساته الشرعية و مكاسبه من كل خطر أو عدوان داخلي أو خارجي و أن أحترم قوانين الدولة و أقوم بعملي بكل شرف و آمانة بكامل الطاعة و الانضباط كي تبقى تونس حرة منيعة أبد الدهر أبد الدهر أبد الدهر

Beğenenler: Bismarck, Tango-1

Çevrimdışı Bismarck

Ynt: Mehaba
« Yanıtla #54 : 26 Ağustos 2017, Cumartesi - 12:12 »
Welcome to our forum. How many months does military service take in your country?
Savaşlar silahlarla yapılır ama insanlarla kazanılır. Zaferi getiren şey, emirlere itaat edenlerin ve onlara komuta edenlerin ruhlarıdır.
-General George Smith Patton

Çevrimdışı Hunter24

Ynt: Merhaba
« Yanıtla #55 : 26 Ağustos 2017, Cumartesi - 14:53 »
usually, 12 months but I do 16 months ( 12 as conscript and 4 active reserves )

Genellikle 12 ay ancak 16 ay yapıyorum (12 asker ve 4 aktif rezerv)
أقسم بالله العظيم أن أتفانى في خدمة الوطن و الدفاع عن حوزته و عن حريته و حماية مؤسساته الشرعية و مكاسبه من كل خطر أو عدوان داخلي أو خارجي و أن أحترم قوانين الدولة و أقوم بعملي بكل شرف و آمانة بكامل الطاعة و الانضباط كي تبقى تونس حرة منيعة أبد الدهر أبد الدهر أبد الدهر

Beğenenler: Bismarck

Çevrimdışı Hunter24

« Yanıtla #56 : 27 Ağustos 2017, Pazar - 16:57 »
I want to add a topic about the Tunisian Armed Forces in which section I post it
Tunus Silahlı Kuvvetleri hakkında bir bölüm eklemek istediğim bir konu eklemek istiyorum

Çevrimdışı :::DeSaLaToR:::

« Yanıtla #57 : 11 Aralık 2017, Pazartesi - 18:15 »
Arkadaşlar bu forumun gidişatı nereyedir? Yahu içim kan ağlıyor. Buna bir çare yok mu? Bi baktığım Svt vardı.Oda kapandı. Kafayı yiyeceğim. Bu milleti bilinçlendirmek için bu sitelere bu forumlara ihtiyacımız var. Yanlış anlaşılmasın ama mesele maddiyata dayanıyorsa o konuda da yardım ederiz. Yeterki bu güzel ağaç yeniden meyve vermeye başlasın. Büyüklerimiz önder olsun biz her türlü cefayı çekmeye hazırız.

Çevrimdışı ErtugrulGazi

• Alp
  • *
  • Beğeni Sayısı: 10
  • ''Her gününü, son gününmüş gibi yaşa...''
  • Referans Olunan Üye(ler): 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 19 Şubat 2018, Pazartesi - 13:31 »
Ustalarım aranızda olmaktan çok mutluyum. Hepinize selamlar.
yöneten tek kişi olursa, yönetim biçimi monarşi, bozulursa alacağı hâl tiranlık yani zorbalık rejimi olur.
-yöneten birkaç kişi olursa, yönetim biçimi aristokrasi, bozulursa alacağı hâl oligarşi olur.
-yöneten birçok kişi olursa, yönetim biçimi devlet ,bozulursa alacağı hâl demokrasi olur.

YörükEfe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : 19 Şubat 2018, Pazartesi - 15:17 »
Ustalarım aranızda olmaktan çok mutluyum. Hepinize selamlar.

Aramıza hoşgeldiniz sayın ErtuğrulGazi, sizlere hayırlı forumlar diliyorum.