12 Aralık 2019, Perşembe - 14:38

Gönderen Konu: 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA..  (Okunma sayısı 1921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı golgelerprensi

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA..
« : 13 Temmuz 2017, Perşembe - 23:58 »
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA..

TÜRK MİLLETİ AZİZDİR... KADİMDİR..
Zalimlerin yardımcısı alçaklardır dünyada, hizmetten zevk alan köpektir insafsız avcıya...

Beğenenler: Magneto, oğuz18

Çevrimdışı Magneto

Ynt: 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA..
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2017, Cumartesi - 22:46 »
TÜYLERİ DİKEN DİKEN EDEN MUHTEŞEM 15 TEMMUZ KLİBİ!

Beğenenler: kosavalı1989, oğuz18

Çevrimdışı kosavalı1989

« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2017, Pazartesi - 12:10 »
TÜYLERİ DİKEN DİKEN EDEN MUHTEŞEM 15 TEMMUZ KLİBİ!

Gün olur asra bedel!!!

Çevrimdışı çıspıntır

« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2018, Salı - 19:28 »
Uyarı : +18 Rahatsız edici görüntüler var. Sinirleri kaldıranlar izlesin. Kinimizi diri tutmak adına, bu gün 15 temmuzla dalga geçip tiye alanlara o geceyi hatırlatmak adına paylaşıyorum.

Beğenenler: Caner Çetin

YörükEfe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2018, Salı - 21:18 »
Uyarı : +18 Rahatsız edici görüntüler var. Sinirleri kaldıranlar izlesin. Kinimizi diri tutmak adına, bu gün 15 temmuzla dalga geçip tiye alanlara o geceyi hatırlatmak adına paylaşıyorum.

Sayın çıspıntır,göz yaşlarıma hakim olamadım seyrederken.Allah bizleri,bizdenmiş gibi yapan içimizdeki hainlerden korusun.Allah, bir daha bizlere,böyle bir musibet yaşatmasın.

Bu 15 temmuz ile dalga geçen insanların,siyasetten gözlerini nefret bürümüş,''memleket batarsa batsın ama yeter ki benim istediğim olsun'' anlayışında olan insanlar.Batı hayranı,kendi memleketine yabancı,amerikan filmlerinde papaz görse rahatsız olmaz ama Türk filmlerinde imam görse öfkeden deliye döner.Bu ülkede yaşamaktan iğrenen,kendi halkına tepeden bakan,aşağılayan insanlar.

Bu nedenle bize yabancı,bize tepeden bakan bu insanların,15 Temmuzu küçümsemesine zerre kadar üzülmüyorum.Artık makas gittikçe açılıyor.Onlar,batı hayranı olmaya devam ededursun,bizler bu vatanı yüceltmeye devam edeceğiz.

Beğenenler: çıspıntır