22 Şubat 2020, Cumartesi - 03:32

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - :::DeSaLaToR:::

Sayfa: [1]
1
Koruma Düzenekleri / Ynt: PULAT Aktif Koruma Sistemi
« : 10 Şubat 2018, Cumartesi - 11:55 »
Yalnız akkor sistemi daha efektif gibi geliyor bana. Çünkü akkor gelen füzelerin direkman bitişiğinde patlıyor. Ayrıca kolayca dolum avantajı da var. Bu pulat(zaslon) sistemi ise çok büyük miktarda patlayıcı madde içeriyor ve korkunç bir parçacık salınımı yapıyor. Kolayca dolum imkanı yok.Bu piyade için büyük bir tehdit değil mi? Avantajlı bir yanı top mermisini durdurabilmesi. Youtube videolarinda bu açıkça görülüyor. Peki Akkor bu anti-tank mühimmatlarını durdurabiliyorken ; top mühimmatını durdurma kabiliyeti var mı?

2
Tanışma/Soru-İstek/Şikayet / Ynt: Merhaba
« : 11 Aralık 2017, Pazartesi - 18:15 »
Arkadaşlar bu forumun gidişatı nereyedir? Yahu içim kan ağlıyor. Buna bir çare yok mu? Bi baktığım Svt vardı.Oda kapandı. Kafayı yiyeceğim. Bu milleti bilinçlendirmek için bu sitelere bu forumlara ihtiyacımız var. Yanlış anlaşılmasın ama mesele maddiyata dayanıyorsa o konuda da yardım ederiz. Yeterki bu güzel ağaç yeniden meyve vermeye başlasın. Büyüklerimiz önder olsun biz her türlü cefayı çekmeye hazırız.

3
Dünya / Ynt: Suriye İç Savaşı
« : 11 Temmuz 2017, Salı - 21:02 »
Peki sizlere bir şey sormak istiyorum. Süleyman Şah Türbesi ni eski yerine taşısak ve doğusundan batısından 10ar km Türkiye'ye kadar uzanan bir güvenli bölge oluştursak? Sonuçta orası vatan toprağı değil mi? Uluslararası hukuktan doğan haklarımız yok mu?O vakit elimiz güçlenmez mi? Buna gücümüz yeter mi? Sorularımı cevaplarsanız teşekkür ederim.

4
Tanışma/Soru-İstek/Şikayet / Ynt: TANIŞMA
« : 08 Temmuz 2017, Cumartesi - 01:53 »
Selamın Aleykum. Başta saygıdeğer büyüklerimiz olmak üzere tüm forum ahalisine sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Bu forumun önceki forum gibi milletimize güzel hizmetleri dokunacağına hiç kuşkum yok. Sizler sayesinde insanımız bilinçleniyor. Bundan büyük hizmet düşünemiyorum. Aynı şevk ve görev bilinciyle devam etmenizi arzu eder, forumumuzun hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Sevgili kardeşiniz Uğur.

Sayfa: [1]