22 Şubat 2020, Cumartesi - 03:23

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - :::DeSaLaToR:::

Sayfa: [1]
1
Koruma Düzenekleri / Ynt: PULAT Aktif Koruma Sistemi
« : 10 Şubat 2018, Cumartesi - 11:55 »
Yalnız akkor sistemi daha efektif gibi geliyor bana. Çünkü akkor gelen füzelerin direkman bitişiğinde patlıyor. Ayrıca kolayca dolum avantajı da var. Bu pulat(zaslon) sistemi ise çok büyük miktarda patlayıcı madde içeriyor ve korkunç bir parçacık salınımı yapıyor. Kolayca dolum imkanı yok.Bu piyade için büyük bir tehdit değil mi? Avantajlı bir yanı top mermisini durdurabilmesi. Youtube videolarinda bu açıkça görülüyor. Peki Akkor bu anti-tank mühimmatlarını durdurabiliyorken ; top mühimmatını durdurma kabiliyeti var mı?
Beğenenler: Paranormal

2
Tanışma/Soru-İstek/Şikayet / Ynt: TANIŞMA
« : 08 Temmuz 2017, Cumartesi - 01:53 »
Selamın Aleykum. Başta saygıdeğer büyüklerimiz olmak üzere tüm forum ahalisine sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Bu forumun önceki forum gibi milletimize güzel hizmetleri dokunacağına hiç kuşkum yok. Sizler sayesinde insanımız bilinçleniyor. Bundan büyük hizmet düşünemiyorum. Aynı şevk ve görev bilinciyle devam etmenizi arzu eder, forumumuzun hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Sevgili kardeşiniz Uğur.
Beğenenler: Delidumrul

Sayfa: [1]