28 Ocak 2020, Salı - 05:11

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Lordiman891

Sayfa: [1]
1
Silahlı insansız hava araçları ve topçularımız giden konvoyun etrafında uyarı atışları yapmış.
Beğenenler: Bismarck

2
Bugün çok iyi ilerleme kayıt etmişiz, cumhurbaşkanı operasyonun hızlandırılacağını belirtti en sıkıntılı yerleri aldık tepelerin hakimiyeti ve terör örgütü YPG'nin muhtemelen dış destekli olarak inşa ettiği tünel ve mevziler ele geçirilince çözülmeye başladılar gerisi daha kolay olacaktır inşallah muhtemelen şehir merkezinde meskun mahal direnişi gerçekleştiricekler Allah askerimizin yardımcısı olsun bölgede her türlü provokasyon olabilir.
Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

3
Siyaset, Strateji ve Savunma / Ynt: Beka | Suriye'ye Askerî Müdahale
« : 19 Şubat 2018, Pazartesi - 02:12 »
Terör örgütü YPG ile Esad güçlerinin Afrini devir, teslim etme konusunda anlaştıkları pek çok kaynaklarda dile getiriliyor bizim için nasıl bir senaryo çıkabilir merak içerisindeyim keza Türkün kanı dökülmüşken TSK'nın kesinlikle geri çekilme gibi bir durumu olmayacaktır hava sahasının kapatılması söz konusu olabilir ve Rejim delirdiyse şayet uçaklarımızı vurmayı bile göze alabilirler soğuk kanlı bir biçimde Afrin harekatını az zaiyatla hedefe götürmeliyiz bence şuan iyi gidiyoruz.
Beğenenler: ErtugrulGazi

4
Söyleşme / Ynt: Söyleşme
« : 19 Şubat 2018, Pazartesi - 01:39 »
Merhabalar. Eski SavunmaTürk forumunun üyelerindendim talihsiz bir şekilde forumun kapanmasını üzüntüyle karşılamıştım. Tekrardan herkesin bir arada olması ve yeni forum açılmasından çok memnum oldum forum yeniden eskisi gibi canlanacak inşallah herkese hayırlı akşamlar. :)
Beğenenler: :::DeSaLaToR:::

Sayfa: [1]